Uzman Psikiyatrist Dr. Güler Özkula Hastanemizde Hasta Kabulüne Başlamıştır


Açıldığı günden bu yana başta Girne bölgesi olmak üzere tüm ülkemize uzman kadrosu ve üstün teknik donanımıyla hizmet veren hastanemiz deneyimli doktorları bünyesine katmaya devam ediyor.

Bu çerçevede, Uzman Psikiyatrist Dr. Güler Özkula, Dr. Suat Günsel Girne Üniversitesi Hastanesi’nin güçlü hekim kadrosuna katılmış bulunuyor.

Uzman Psikiyatrist Dr. Güler Özkula , Samsun 19 Mayıs Üniversitesi’ni 2003 yılında bitirdikten sonra uzmanlığını 2009 yılında Dışkapı Yıldırım Beyazıd Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Anabilim Dalı’nda tamamladı.

Uzmanlık tezini “ Sosyal Anksiyete Bozukluğu Gelişiminde Ebeveyn Çocuk Yetiştirme Tutumu” üzerine yazan Dr. Güler Özkula, önce Bartın Devlet Hastanesi’nde sonrasında da Başkent Üniversitesi’nde uzman psikiyatrist ve öğretim görevlisi olarak görev aldı .

“Psikanalitik Vaka Çalışmaları “, “ Çifti Anlamakta ve İlişkileri İyileştirmekte Davranışçı Sistemik Yaklaşımlar “ gibi çalışma gruplarına katılan ve İngilizce bilen Uzman Psikiyatrist Dr. Güler Özkula’nın çok sayıda yazılı ve sözlü bildirisi ile makalesinin yanı sıra kitap çevirileri de bulunuyor.

2018-10-15T17:05:05+03:00
© Copyright 2019 | Near East Technology