Sıkça Sorulan Sorular
Genel
Hastanenizle ilgili haberleri ve yenilikleri nasıl takip edebiliriz?

Web sitemizin ana sayfasında yayınlanan haberlerden hastanemizdeki bütün gelişmeleri ve yenilikleri takip edebilirsiniz. Ayrıca, E-Dergi sayfasında, hastanemiz tarafından belirli aralıklarla yayınlanan Yakın Sağlık Dergisi’nden de sağlık alanındaki haberleri takip edebilirsiniz.

Hastanenizin adres bilgilerine nasıl erişebiliriz?

Hastanemizin detaylı adres ve iletişim bilgilerine web sitemizin İletişim sayfasından ulaşabilirsiniz

Hastanenize iletmek istediğimiz şikayet, memnuniyet ve temennileri yetkililere nasıl iletebiliriz?

Hastanemizle ilgili şikayet, memnuniyet ve temennileri web sitemizin İletişim sayfasında yer alan Mesaj Gönderin bölümüne yazabilir veya hospital@kyrenia.edu.tr adresine e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Sağlık Hizmetleri
Sağlık sorunlarımızla ilgili bilgileri nasıl alabiliriz? İlgili doktoru nasıl bulabiliriz?

Sağlık sorunlarınızla ilgili bilgilere Tıbbi Birimler ve Merkezler, ilgili doktorlara ise her Birimin kendi içerisinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca web sitemizde yer alan Doktorlar sayfasında da tüm doktorlarımız alfabetik olarak yer almaktadır.

Var olan sağlık sigortam ile Hastanenizin hizmetlerinden yararlanmam mümkün müdür?

Web sitemizin Anlaşmalı Kurumlar sayfasından, Hastanemizle anlaşmalı Özel Sigorta Şirketlerini görebilir, bu şirketlerle olan anlaşma içeriklerini Hastanemizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Web Sitesi
Web sitenizden erişebileceğimiz hizmetler nelerdir?

Web sitemizi kullanarak randevu alabilir, laboratuvar sonuçlarınıza ulaşabilir, fiyat sorgulaması yapabilir, sağlık sorununuzla ilgili danışabilir, hikayenizi paylaşabilir ve hasta memnuniyet anketimizi doldurabilirsiniz. Ayrıca, web sitemizin ana sayfasında yayınlanan haberlerden hastanemizdeki bütün gelişmeleri ve yenilikleri takip edebilirsiniz. E-Dergi sayfasından da, hastanemiz tarafından belirli aralıklarla yayınlanan Yakın Sağlık Dergisi’ne ulaşabilirsiniz.

Web sitenize üyelik ücretli midir?

Hayır, web sitemiz üzerindeki bütün hizmetler ücretsizdir.

Web sitenizdeki bilgiler ne kadar günceldir?

Web sayfalarımızdaki doktor ve bölüm bilgileri devamlı güncel tutulmaktadır.