Sıkça Sorulan Sorular
Genel

Web sitemizin ana sayfasında yayınlanan haberlerden hastanemizdeki bütün gelişmeleri ve yenilikleri takip edebilirsiniz. Ayrıca, E-Dergi sayfasında, hastanemiz tarafından belirli aralıklarla yayınlanan Yakın Sağlık Dergisi’nden de sağlık alanındaki haberleri takip edebilirsiniz.

Hastanemizin detaylı adres ve iletişim bilgilerine web sitemizin İletişim sayfasından ulaşabilirsiniz

Hastanemizle ilgili şikayet, memnuniyet ve temennileri web sitemizin İletişim sayfasında yer alan Mesaj Gönderin bölümüne yazabilir veya hospital@kyrenia.edu.tr adresine e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Sağlık Hizmetleri

Sağlık sorunlarınızla ilgili bilgilere Tıbbi Birimler ve Merkezler, ilgili doktorlara ise her Birimin kendi içerisinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca web sitemizde yer alan Doktorlar sayfasında da tüm doktorlarımız alfabetik olarak yer almaktadır.

Web sitemizin Anlaşmalı Kurumlar sayfasından, Hastanemizle anlaşmalı Özel Sigorta Şirketlerini görebilir, bu şirketlerle olan anlaşma içeriklerini Hastanemizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Web Sitesi

Web sitemizi kullanarak randevu alabilir, laboratuvar sonuçlarınıza ulaşabilir, fiyat sorgulaması yapabilir, sağlık sorununuzla ilgili danışabilir, hikayenizi paylaşabilir ve hasta memnuniyet anketimizi doldurabilirsiniz. Ayrıca, web sitemizin ana sayfasında yayınlanan haberlerden hastanemizdeki bütün gelişmeleri ve yenilikleri takip edebilirsiniz. E-Dergi sayfasından da, hastanemiz tarafından belirli aralıklarla yayınlanan Yakın Sağlık Dergisi’ne ulaşabilirsiniz.

Hayır, web sitemiz üzerindeki bütün hizmetler ücretsizdir.

Web sayfalarımızdaki doktor ve bölüm bilgileri devamlı güncel tutulmaktadır.