İnsan Kaynakları

Dr. Suat Günsel Girne Üniversitesi Hastanesi’nde Biz

  • Büyük bir grubun parçası olduğumuzu bilir ve buna göre hareket ederiz,
  • Takım çalışmasına inanırız,
  • Yaptığımız her işte sorumluluk duygusu ile hareket ederiz,
  • Kendimizi ve ekip arkadaşlarımızı geliştirmeyi hedefleriz,
  • Hastalarımıza önem verir ve duyarlı davranırız,
  • Farklılıkları bir fırsat olarak görür, uyum sağlarız,
  • Çözüm yönetimi yapar, sonuç odaklı hareket ederiz.

İşe Alım Süreci
İşe alım süreci, ilgili departmanlardan gelen talepler doğrultusunda, aranan özelliklerin belirlenmesi ile birlikte açılan iş ilanlarına gelen başvuruların toplanması ile başlar.

Öncelikle İnsan Kaynakları ve ilgili departman yöneticisinin kontrolünden geçen başvurulardan, aranan görev tanımı ve niteliklere uygun bulunanlar İnsan Kaynakları Departmanı tarafından görüşmeye davet edilir.

İnsan Kaynakları ve İşe Alım Komitesi ile yapılan görüşmelerin ardından uygun bulunan adaylarla İnsan Kaynakları departmanı tarafından teklif görüşmesi yapılır.

Başvurularınız için; insankaynakları@kyrenia.edu.tr

Eğitim ve Gelişim
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin sağlık alanındaki dışa bağımlılığını ortadan kaldıran, hasta gereksinimi ve beklentilerine uygun şekilde, seçkin kadrosuyla uluslararası standartta sağlık hizmeti veren ve tıp alanında donanımlı bilim insanlarının yetiştirilmesine katkıda bulunma misyonu ile hareket eden Dr. Suat Günsel Girne Üniversitesi Hastanesi, bu misyona ulaşmada insan kaynağının öneminin farkında olarak, çalışanlarına, işe başladıkları ilk gün itibari ile hastane kültürüne adaptasyon sağlamaya yönelik oryantasyon, sürekli gelişen sağlık sektöründe ilerleme sağlamak ve yetkinliklerini artırmak için mesleki, teknik ve kişisel gelişime yönelik sınıf ve uygulamalı eğitimler vermektedir.

Ücret Politikası ve Yan Haklar
Dr. Suat Günsel Girne Üniversitesi Hastanesi’nde performansa ve niteliklere dayalı adil bir ücretlendirme sistemi mevcuttur. Tüm çalışanlarımız ve yakınları, grubumuz hastanelerinden ve eğitim kurumlarından (ilkokul, ortaokul, lise ve lisans) indirimli olarak yararlanmaktadır.