Merak Ettikleriniz
Genel

Web sitemizin Basın Odası’nda ve ana sayfasında yayınlanan haberlerden, Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi’ndeki bütün gelişmeleri ve yenilikleri takip edebilirsiniz. Ayrıca, Online Dergi sayfasında, Hastanemiz tarafından belirli aralıklarla yayınlanan Yakın Sağlık Dergisi’nden de sağlık alanındaki haberleri takip edebilirsiniz.

Hastanemizin ve dispanserlerimizin detaylı adres ve iletişim bilgilerine web sitemizin İletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Hastanemizle ilgili şikayet, memnuniyet ve temennileri web sitemizin İletişim sayfasında yer alan Mesaj Gönderin bölümüne yazabilir veya info@med.neu.edu.tr adresine e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Sağlık Hizmetleri

Sağlık sorunlarınızla ilgili bilgilere Birimler, ilgili doktorlara ise her Birimin kendi içerisinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca web sitemizde yer alan Doktorlar sayfasında tüm doktorlarımız alfabetik olarak yer almaktadır.

Yurtdışında yaşayan kişiler de Hastanemizin tedavi imkanlarından yararlanabilmektedir. Bu konuda Hastanemizin Uluslararası Hasta Bölümü’nden detaylı bilgi verilmektedir.

Web sitemizin Anlaşmalı Kurumlar sayfasından, Hastanemizle anlaşmalı Özel Sigorta Şirketlerini görebilir, bu şirketlerle olan anlaşma içeriklerini Hastanemizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Web Sitesi

Web sitemizi kullanarak randevu alabilir, laboratuvar sonuçlarınıza ulaşabilir, sağlık sorununuzla ilgili danışabilir, Hastanemizde doğan bebeklerin ise resimlerini görebilirsiniz. Ayrıca, Sağlık Köşemizden periyodik olarak paylaşılan güncel konuları, hatırlatmaları takip edebilirsiniz.

Hayır, web sitemiz üzerindeki bütün hizmetler ücretsizdir.

Web sayfalarımızdaki doktor ve bölüm bilgileri devamlı güncel tutulmaktadır.